İŞLETMENİZİ AYRICALIKLI KILIN DÜNYA PATENT İLE TANIŞIN!

DÜNYA PATENT KİMDİR?

2018 yılında kurulmuş Dünya Patent, dürüst, güvenilir ve müşteri odaklı çalışma politikasıyla hizmet vermektedir Dünya Patent, danışanlarına, kurumsal kimliklerini oluşturmalarındaki süreç boyunca ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri vermektedir. Dünya Patent, verdiği tüm hizmetlerde önemli rol oynamaktadır. Sınai mülkiyet haklarında uzman kişilerle çalışmaktadır.

Vermiş olduğumuz hizmetlerin temelinde sınai haklara konu olan marka tescili, patent tescili, faydalı model tescili, tasarım tescili, endüstriyel tasarım tescili yapılmaktadır. Aynı zamanda işletmemiz grafik tasarım, web tasarım, seo hizmetleri, baskı hizmeti faaliyetlerini bünyesinde barındırmaktır.

NEDEN
DÜNYA PATENT?

Sadece anlaşma sağlayana kadar değil, anlaşma sağladıktan sonrada işletmenize ilk anki değeri vermeye devam eder. Yalnızca talep ettiğiniz işlemi gerçekleştirme odaklı bakmaz, asıl ihtiyacı analiz eder, raporlar.

Size binlerce marka tescili, faydalı model, tasarım tescili referansı sunabilir.

Her müşteriyi istinasız memnun müşteri olarak sınıflayabilmek adına ” Sorunsuz çözüm yoktur ” düşüncesini her daim aktif tutar. Çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu her müşterisine hissettirir, müşterisi işin tamam olduğu inancına en başında sahiptir.

DÜNYA MARKA PATENT HİZMETLERİ

Markanızın ilk durağı Dünya Patent ile firma kimliğinizi birlikte oluşturalım.

Marka Tescili

Kurumsallığa giden yolda ilk adım marka tescili olmaktadır. Marka tescili 10 yıl markanıza koruma sağlamaktadır.

Patent Tescili

Yeni icat edilmiş ürünü satış pazarına çıkarmak istediğinizde koruma sağlanmanın tek yolu patent tescili belgesi almaktır.

Faydalı Model Tescili

Faydalı Model belgesi alma süreci, patent tescili belgesi sürecinden daha kısa ve az maliyetlidir.

Tasarım Tescili

Korumasını yapmak istediğiniz ürünün 3. şahıslar tarafından kullanımını önlemek için tasarım tescili başvurusu yapılmalıdır.